V prvom jarnom kole sklamanie

V prvom jarnom kole sklamanie V prvom jarnom vystúpení sa našim družstvám vôbec nedarilo.

Najskôr v sobotu v šlágri kola naši dorastenci ťahali za kratší koniec, keď na ihrisku druhého mužstva súťaže v Brestovanoch prehrali 2:1, po polčase 0:2. O jediný úspech našich nádejí sa postaral z pokutového kopu Štefánek.

Ešte horšie dopadlo naše A mužstvo na pôde Bieleho Kostola, keď sme po bezgólovom polčase v tom druhom nepochopiteľne inkasovali 4 góly, z toho 3 z pokutových kopov. Naviac sme po prvom odpískanom pokutovom kope prišli o Alina Bednárika, ktorý musel po druhej žltej predčasne pod sprchy. Po tomto dôležitom momente sme už nedokázali zdvihnúť hlavu a aspoň zabojovať. Domácim hráčom sme dovolili, aby sa bez väčších problémov dostávali do nášho pokutového územia, kde sme ich dokázali zastavovať iba za cenu ďalších faulov. Súper tieto naše individuálne chyby nekompromisne potrestal. Posledný krásny štvrtý gól symbolicky vyjadril druhopolčasové dianie na trávniku. Naša vysoká prehra bola úplne zaslúžená, čo vystihuje aj fakt, že počas deväťdesiatych minút sme dokázali vystreliť na bránu súpera iba jediný krát!!! Naši hráči budú mať aj s realizačným tímom cez týždeň o čom premýšľať, aby sa už v tom nasledujúcom majstrovskom zápase vyvarovali spomenutých chýb.