A mužstvo zvíťazilo v lige i v pohári

A mužstvo zvíťazilo v lige i v pohári A mužstvo v nedeľu nastúpilo proti Križovanom, ktoré vedie náš bývalý tréner Ján Belko. Do súpera sa pustili , ale prvý polčas tomu niečo chýbalo. ...Góly. V tom druhom to už prišlo , najprv rozvlnil sieť Dovičič a 10 minút pred koncom poistil výsledok Benkovský. Kedže Zavar doma zaváhal proti nováčikovi súťaže Bučanom , naši majú na čele trojbodový náskok.
V stredu pokračoval Bestrent cup 2.kolom. Naši sa predstavili u účastníka 7.ligy Dolným Orešanom. V základe chýbali viacerí hráči, tréner Babic dal možnosť viacerím dorastencom. V tíme domácich nastúpilaj náš bývalý brankár Majo Lipovský. V prvom polčase sme sa ujali vedenia po góle Mateja Tibenského , ale súper do polčasu zrovnal skóre. Po polčase sme rozhodli behom piatich minút. Postupne sa presadili Martin Tibenský, Juraj Horváth a Martin Formanko . Súper ešte jeden gólom skorigoval stav , ale v závere sa z pokutového kopu presadil Hradský. Dolné Orešany - Zeleneč 2-5 . V treťom kole sa stretneme s Bielym Kostolom.

23. 03. 2024 15:00