A mužstvo stále bez straty bodu

A mužstvo stále bez straty bodu A mužstvo nastúpili v sobotu na ihrisku nováčika z Bučian.V základe bol aj Benkovský, ktorý prvý krát nastúpil v základe. Naši sa však museli zaobísť bez Paveleka, Belka, Hradského,Vladka a Paťa Formankovcov, Zolvíka a i Mareka Karola , ktorý cez týždeň šiel na hosťovanie do Modranky. Už od úvodu naši prevzali taktovku do rúk a v tretej minúte sme sa ujali vedenia. Úspešným strelcom bol Juraj Dovičič. Súper sa dostával na našu polovicu až po úvodnej štvrťhodine. Naši však boli stále nebezpečný. Dovičič mohol zvýšiť na 2-0 , ale tesne minul bránu . Tú však neminul v závere prvého polčasu, keď peknú kombinačnú akciu zakončil pohotovo a s prehľadom. 2-0. Po polčasovej obrátke naši opäť udreli, keď brankár domácich neudržal strelu a Bánovec dokopol loptu do siete. Súper ešte chcel zo zápasom niečo vymyslieť , ale zmohol sa len na gól.Ten zaznamenal Bunček, najlepší hráč domácich. Odpoveď však prišla na našej strane, keď sa tretíkrát presadil Dovičič a zapísal sa hattrick. Zápas naši kontrolovali a už sa len dohrávalo. Naši ani v poradí v štvrtom zápase nestratili bod a vedú tabuľku VI.ligy Mevasport.