A mužstvo nastúpilo v Bestrent cupe

A mužstvo nastúpilo v Bestrent cupe A mužstvo v príprave prehralo na turnaji s Majichovom 2-1, remizovalo proti Zavaru 0-0, porazilo Dolné Orešany 9-0, prehralo s Malou Mačou 3-2, vyhralo s *Hrnčiarovcami 2-1. Práve Hrnčiarovce boli súperom v pohári Bestrent cupe. Naši začali s chuťou a skóre otvoril letná posila Patri Formanko, ktorý krásnou strelou poslal našich do vedenia. Na 2-0 zvýšil druhý Patrik ale Pavelek, po krásnej kombinačnej akcii. Po polhodine hry nechytateľnou strelou zvýšil na 3-0 Martin Mako Formanko . Do polčasu mohlo byť skóre aj omnoho vyššie , ale naši zahadzovali jednu šancu za druhou . Domáci aj zo štastím dotlačili jednu loptu do siete a do polčasovej prestávky šli naši z vedením 3-1. Na ihrisku bolo v prvom polčase prakticky iba jedno mužstvo. Po polčase naši znovu dominovali a Juraj Horváth zvýšil už na 4-1. Tréner Belko postupne prestriedal a hra sa tým vyrovnala a v závere po chybách naši dvakrát inkasovali. Konečných 3-4 však nezodpovedá dianiu na ihrisku. V druhom kole sa naši predstavia v Bielom Kostole. Hrá sa vo sviatok 29.8. .
Zostava: Gottstein- Bartovič, Kocian , Belko, P.Formanko-V.Formanko, M.Formanko, J.Horváth, Hradský-Bánovec, Pavelek( Levčík, Čapla, Lopatník,Šmidovič)

23. 03. 2024 15:00