Prípravka podľahla Bučanom

Prípravka podľahla Bučanom Prípravka nastúpila v sobotu doobeda v Bučanoch na predposledný zápas v sezóne. Úvod patril nám , hrali sme kombinačne , miestami na dotyk, ale chýbalo to podstatné, gólové zakončenie. To mali domáci . Prakticky z prvej strely na bránu, bol to vlastne odkop od obrancu , súper sa ujal vedenia. Naši stačili kontrovať po najkrajšej akcii zápasu po osi Nemček , Vavro , Kočí umiestňoval loptu už do prázdnej brány. Súper sa však poľahky dostal opäť do vedenia. Po polčase pokračovalo dobíjanie domácej brány , ale na kopačky sa vkrádala neistota v zakončení. Vytiahli sme dopredu i Petranského, hrali už vabank. Súper nám však znovu utiekol a Kiripolskému nedal šancu. Iskru nádeje tri minúty pred koncom dal Petranský , ktorý znížil na 3-2 , ale posledné slovo už mali domáci 4-2. Napriek tomu odchádzame zo vztýčenou hlavou, pretože sme boli futbalovejším tímom.

23. 03. 2024 15:00