Prípravka podľahla Hrnčiarovciam

Prípravka podľahla Hrnčiarovciam Prípravka nastúpila proti štvrtému tímu tabuľky s odhodľaním súpera poraziť. A pustili sa do nich od začiatku , pekne kombinovali bojovali, ale to najdôležitejšie góly nepribúdali. Aspoň nie do súperovej siete. Tím Hrnčiaroviec bol prakticky dvakrát na našej polovici za celý zápas a napriek tomu dva krát skóroval. Prvý krát súper využil zaváhanie Vanča, ktorý si nespracoval loptu a útočník hostí sa rútil sám na brankára Kiripolského a bez problémov poslal svoj tím do vedenia. Druhý krát snád z 30 metrov využil zlé postavenie domáceho brankára a zrazu bolo 0-2 . Naši búšili do súpera ale nie a nie dať gól. Po polčase sa ich snažil tréner Vavro nabudiť , že ten zápas môžu ešte otočiť. V druhom polčase lopta niekoľko krát poskakovala po čiare hosťujúcej brány , bohužial ju nik nedo tlačil za ňu. Prešla až strela Nemčeka , bolo 1-2 a chlapci hrali až do konca. Vavro dvakrát nastrelil konštrukciu brány, v sieti neskončili pokusy Nemčeka,Moncmana ani Čučku. V záverečných dvoch minútach už takmer všetci hostia stáli v pokutovom území pred vlastnou bránou a napriek veľkej snahe sa im už nepodarilo vyrovnať. Po najlepšom tohtosezónom výkone sme podľahli Hrnčiarovciam 1-2. Chlapcom za výkon patrí oprávnene veľký potlesk.

23. 03. 2024 15:00