Prípravka na turnaji vo Svinnej

Prípravka na turnaji vo Svinnej V nedeľu absolvovala naša prípravka náročný turnaj vo Svinnej pri Trenčíne. Nakoniec štartovalo iba 7 mužstiev , ôsme Rybany pre maródku nepricestovali. Hralo sa systémom každý z každým po 18 minút., čiže každé mužstvo absolvovalo 108 minút, čo je na prípravku určite náročné. V prvom zápase proti Brezovej sme ešte pospinkávali trošku. Ujali sme sa vedenia , ale súper zakrátko otočil. Tri minúty pred koncom sme vyrovnali , ale súper dokázal po našej zlej rozohrávke skórovať a pri hre vabank sme inkasovali i štvrtý gól. Zeleneč - Brezová 2-4 (Slovák,Čučka). V druhom zápase proti Moravskému Lieskovému sme zvíťazili 4-2(Nemček 2,Čučka,Moncman), keď sme viacero vyložených gólových príležitostí nevyužili. V treťom zápase proti domácemu tímu Veľkej Hradnej sme vyhrali 1-0 (Moncman), ale súpera sme do žiadnej šance nevpustili a veľa krát zbrklo pozahadzovali šance. V tomto zápase bolo cítiť "domáceho rozhodcu". V štvrtom zápase výbornej kvality, asi najlepší zápas turnaja nastúpili naši proti Melčiciam. Už v piatej minúte prehrávali 0-2, ale naši veľmi chceli a vyrovnali na 2-2 . V závere to bolo už kto z koho obe mužstvá chceli vyhrať, ale súper trafil i za prispenia nášho brankára dvakrát brvno a v poslednej minúte rozhodol o víťazstve do prázdnej brány Kočí, keď všetko podstatné urobil Nemček. Konečný rezultát 3-2(Moncman,Nemček,Kočí) po výbornom výkone. V predposlednom zápase proti Veľkým Uherciam naši šli pohodlne do vedenia . Podali dobrý výkon proti sympatickému mužstvu, ktoré v poslednej minúte skorigovalo výsledok . Zeleneč- Veľké Uherce 4-1(Čučka,Slovák,Nemček,vlastný) . V poslednom zápase proti Zálužiu sa hralo na jednu bránu , ale veľa gólov nepadlo. Presadil sa iba na začiatku Moncman, ale na hráčoch bola vidieť únava, ale i zodpovednosť, keď nechceli zbytočne inkasovať.
Na turnaji sme 5 krát vyhrali , iba raz prehrali. Prvé tri mužstvá mali zhodný počet 15 bodov a rozhodovalo celkové skóre , ktoré nás odsunulo až na tretiu priečku za prvé Melčice a druhú Brezovú. Chlapci zvládli ťažký turnaj výborne a patrí im poďakovanie.