Predprípravka rozhodla o víťazstve 5 sekúnd pred koncom

Predprípravka rozhodla o víťazstve 5 sekúnd pred koncom Zeleneč - Zvončín 5:4 (2:2)
Góly: Mário Slovák 4, Sloboda

Zostava: Halmo, (Damián Hrušovský)- Dominik Hrušovský, Jaro Cvik, Pecár, Mário Slovák, Kočí, Drinka, Marek Slovák, Ruttkay, Horník, Spevák, Holobradý, Húšťava, Petranská, Sloboda, Černý, Zvolenský

Predprípravka ukončila Anglický týždeň víťazstvom, ktoré sa ale nerodilo ľahko. Zvončín bol húževnatý súper, ktorý išiel v rozpätí desiatich minút do dvojgólového vedenia a to nás ešte dvakrát zachránilo brvno, ale posledná päťminútovka prvého polčasu patrila nám a kanonier Mário Slovák dvomi gólmi po sebe vyrovnal polčasové skóre na 2:2. Dva góly z prvého polčasu nás správne nakopli a do druhého polčasu sme nabehli ako vymenení. Darila sa nám kombinácia, vytvárali sme si šance a Mário Slovák nás svojim tretím gólom dostal prvýkrát do vedenia. Na tento gól súper odpovedal po nedorozumení inak opäť spoľahlivo chytajúceho Halma a Šimona Kočího. Štvrtý gól dotlačil do siete Roman Sloboda po centri Dominika Hrušovského. Zvončínu sa aj na tento gól podarilo odpovedať, ale už naposledy, lebo náš víťazný gól strelil Mário Slovák v posledných sekundách zápasu.

23. 03. 2024 15:00