Starí páni zvíťazili

Starí páni zvíťazili V pondelok nastúpili starí páni proti tímu Ladislava Dóku zvaného Patriot,. V drese hostí sa objavili zaujímavé mená ako Jozef Kožlej bývalý slovenský reprezentant a ligový kanonier, Ivan Hrabalík, Martin Kozinka alebo i Vladimír Hracho, predseda ObFZ Trnava. "Náš Lacko " zostal iba kaučovať hostí nakoľko bol zranený a bol presvedčený , že našich roztrhajú. V zostave našich sa objavilo i jedno prekvapivé meno a to Martin Babic, ktorý nastúpil na nejaký zápas takmer po roku, keď pauzoval kvôli zraneniu. A čo predvádzal bolo neskutočné. Neraz potiahol po ihrisku i trojicu súperov, rozdával loptu a bol našim najlepším hráčom. A to si dovolím tvrdiť i napriek tomu , že Martin Belko strelil hattrick a dúfam, že mi tréner dorastu odpustí , ale na Fábia nemal nik. Ale po poriadku . Naši sa ujali vedenia , keď Belo presnou strelou otvoril skóre. Hostia však kontrovali a gólovou strelou sa prezentoval Hrabalík. Gól môže ašpirovať na gól mesiaca.Naši do polčasu pridali ďalší gól , znovu Martinom Belkom. Po polčase Belo dokončil tretím gólom svoje dielo a postupne sa začali presadzovať i ostatný. Kolesík zvýšil na 4-1, piaty gól pridal Mišo Baran , keď sa nad ním už zľutoval brankár hostí Daro Krištofík a šiesty pridal Martin Kajma. 6-1 bolo však pre hostí krutých. Tak Starí Páni pripraviť sa a v roku 2018 nás čakajú ďalšie dva zápasy. Tak trénujme.

23. 03. 2024 15:00