Žiaci - 3 výhra v rade

Žiaci - 3 výhra v rade Po dvoch zápasoch vonku sme sa dnes vrátili na naše domovské ihrisko, na ktorom sme hostili Jaslovské Bohunice.

Vyrovnaný prvý polčas, ktorý sprevádzalo veľké množstvo osobných súbojov v strede ihriska sme si tesnom závere gólom do kabíny naklonili na našu stranu. Vyrazený priamy kop Melicha dorazil do siete Klandúch. 1:0.

Po zmene strán dali o sebe vedieť hostia. Snažili sa so zápasom ešte niečo urobiť. Ich snaha bola odmenená vyrovnávajúcim gólom. 1:1.
To sa nám však nepáčilo. V posledným minutách sme opäť naštartovali motory. Chceli sme si natiahnuť víťaznú sériu. Na hody sa predsa v "Linči" nevyhráva. Päť minút pred koncom zápasu sa zoči-voči brankárovi ocitol Filip Nemček a prekonal hosťujúceho brankára. Lopta sa zatrepotala v sieti a eufórie bolo zrazu plné ihrisko. 2:1.

Chlapcov z pod atómky sme už do konca zápasu k ničomu nepustili a pripisujeme si tak do tabuľky 3 cenné body.

ŠK Slávia Zelene - Blava Jaslovské Bohunice 2:1 (1:0)

Góly: Klandúch, Nemček

Autor: Ďuriš

23. 03. 2024 15:00